Alina Roszczyńska
Specjalista ds. ubezpieczeń
Certyfikowany Mówca, Trener i Coach

Ilość zebranych głosów: 126

Głosowanie zakończone

Agent ubezpieczeniowy – specjalista od finansów, planów sukcesji w firmach i rodzinie, a zarazem mówca motywacyjny, coach, trener przywództwa zrzeszony w międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team.

Renata Kamińska – właścicielka agencji marketingowej Kamreno - Nominowana do Plebiscytu Lwice Biznesu

Moje osiągnięcia

Agent ubezpieczeniowy – specjalista od finansów, planów sukcesji w firmach i rodzinie, a zarazem mówca motywacyjny, coach, trener przywództwa zrzeszony w międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team. Konsultant Biznesowy MaxiDISC.

Absolwentka studiów Prawa i Administracji z zakresu Zarządzania Przedsiębiorstwem, studiów podyplomowych z zakresu audytu jakości. Uczestniczka wielu prestiżowych nagród w branży ubezpieczeń, laureatka Konkursów Prezesa, Agent MDRT- (Million Dollar Round Table – to potwierdzenie doskonałej wiedzy, serwisu obsługi klientów, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży).

Autorka wielu webinariów w dziedzinie ubezpieczeń, sukcesji. Agent TOP, posiada tytuł Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Inwestycji.

Jako trener przywództwa, coach – pomaga im wyjść z sytuacji kryzysowych i przejść przez proces transformacji, który sprawia, że uczestnicy wchodzą na wyższy poziom w życiu zawodowym i prywatnym. Wiedzę zdobyła od Johna C. Maxwella, Christiana Simpsona, Nicka Vujicica, Lesa Browna oraz innych doskonałych nauczycieli.