Malwina Ostalczyk

Ilość zebranych głosów: 216

Głosowanie zakończone

Współzałożycielka i Prezes Zarządu Nord Energy Poland S.A.

Prezes Fundacji „W stronę OZE”.

Malwina Ostalczyk

Moje osiągnięcia

W życiu i biznesie kieruję się przede wszystkim dążeniem do osiągnięcia wolności i niezależności. Branża OZE daje mi poczucie misji i spełnienia na wielu płaszczyznach. Czuję, że biorę udział w światowej transformacji energetycznej, zapewniając naszym klientom dostęp do ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań, jednocześnie tworząc przestrzeń do rozwoju dla wszystkich naszych współpracowników.

Współtworzę Fundację, która ma na celu zwalczanie nieuczciwych praktyk w zakresie nadużywania zakazu konkurencji, a także pomoc klientom oszukanym przez nierzetelne firmy z branży.

Każdy sukces w moim życiu wziął się z dyskomfortu i pragnienia zmiany. Dziś zachęcam innych do pokonywania własnych barier i ograniczających przekonań, pokazując jasną drogę do tego JAK stać się przedsiębiorcą i zarabiać duże pieniądze TU I TERAZ.

I nie mówię, że będzie łatwo, ale będzie WARTO. Pozytywne nastawienie? TAK, ale tylko w parze z działaniem i 100% zaangażowaniem.

Prywatnie spełniona kobieta i matka, która wierzy w sukces edukacji pozaszkolnej opartej na empatii i poszanowaniu indywidualności.

Miłośniczka zwierząt, natury i podróżowania, nie tylko po świecie, ale przede wszystkim w głąb własnej duszy.

 

www.nordenergy.pl

.