Małgorzata Pastuszek
Założycielka i właścicielka marki odzieżowej Queen of Stars

Przedsiębiorca w branży technicznej

Oddano głosów

Renata Kamińska – właścicielka agencji marketingowej Kamreno - Nominowana do Plebiscytu Lwice Biznesu

Moje osiągnięcia

W 2020 roku Małgorzata Pastuszek zaczęła realizować swoją drugą wielką pasję, jaką jest moda i założyła markę odzieżową Queen of Stars oferującą unikatowe, oryginalne projekty dla pań, które chcą wyróżnić się w tłumie jednakowo ubranych osób, chcą zaznaczyć swoją niepowtarzalną osobowość i czuć się pewnie w każdej sytuacji. W krótkim czasie okazało się, że niepowtarzalne projekty podbiły serca wielu kobiet, ale też znawców branży, np. spotkały się z uznaniem na targach WOW Fashion Select w Biznes Klubie na PGE Narodowym w Warszawie. Marka Queen of Stars otrzymała certyfikat KOBIECA MARKA ROKU 2022r. w kategorii Klasa i Styl.

Małgorzata Pastuszek, oprócz umiejętnego łączenia pracy w branży z pasją do mody i dobrego stylu jest także aktywna na wielu innych polach: jako członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu poparła ogólnopolską kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, brała udział w wydarzeniach charytatywnych organizowanych przez to stowarzyszenie.

Czym się zajmuje

Założycielka i właścicielka marki odzieżowej Queen of Stars, przedsiębiorca w branży technicznej. Poprzez swoją aktywność zawodową umiejętnie łączy dwa zupełnie odmienne światy: techniczny i artystyczny. Kobieta pełna pasji, zaangażowania i twórczych pomysłów.

Jako absolwentka Technikum Przemysłu Drzewnego (specjalizacja meblarstwo), wykwalifikowany stolarz, udowadnia, że nie straszne są jej obrabiarki, szlifierki i inne narzędzia. Z kolei kończąc studia magisterskie na kierunku marketing i zarządzanie oraz zarządzanie działalnością gospodarczą na Uniwersytecie Szczecińskim, rozwinęła umiejętności i kwalifikacje, które okazały się niezbędne w pracy w dużej korporacji jako doradca klienta w utrzymaniu ruchu.

Dla Małgorzaty Pastuszek uznawany za typowo męski świat od zawsze był niezwykle fascynujący: „Zajmuję się robotami drogowymi, ciężkim sprzętem, doradztwem oraz dostarczaniem do klientów towarów do utrzymania linii produkcyjnych oraz warsztatów utrzymania ruchu. Potrafię obsługiwać urządzenia typu: spawarka, czy szlifierka lub większy sprzęt, taki jak: frezarka, ścinarka do poboczy bądź koparka. Fascynuje mnie ten typowo męski świat, zaszczepił to we mnie mój tata, natomiast moja mama „wszczepiła” we mnie krawiecką smykałkę”.

Marka Queen of Stars powoli, lecz konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję na rynku. Stroje z logo marki można kupić w butikach oraz na stronie internetowej firmy.

We wszystkich swoich działaniach Małgorzata Pastuszek udowadnia, że aby osiągnąć sukces liczą się: pasja, zaangażowanie i kreatywne spojrzenie na świat. Jak mówi sama właścicielka marki Queen of Stars: „Moda to moja pasja, chęć tworzenia czegoś
innego, kobiecego. Małymi krokami wchodzę w modowy biznes, ale obiecuję, że moja słabość do śrubek nie przeminie”.