Larysa Dysput-Goławska

Ilość zebranych głosów: 486

Głosowanie zakończone

Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Handel Zagraniczny

Larysa Dysput-Goławska

Moje osiągnięcia

Prezes Laboratorium Kosmetycznego AVA, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Handel Zagraniczny.

Jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek naturalne, certyfikowane kosmetyki. Była i jest wizjonerką jeśli chodzi o trend eko beauty w Polsce, a także na świecie. Kilka lat temu Laboratorium obchodziło jubileusz 60-lecia.

Tworzenie kosmetyków, których efekty są widoczne oraz nauka połączona z naturą to pasja Pani Prezes Larysy Dysput-Goławskiej.

Larysa Dysput-Goławska stawiała na ekologiczne rozwiązania na długo, zanim naturalność stała się wiodącym kosmetycznym trendem, a przeszłość i przyszłość znajdują jej zdaniem wspólny mianownik w najnowszych technologiach, nauce i naturze.

Jako właściciel Laboratorium zdecydowała wiele lat temu, że podstawę receptur kosmetyków AVA będą stanowiły organiczne, naturalne surowce roślinne i olejki pochodzące z plantacji monitorowanych, tak aby cały proces produkcji – już od pierwszego ogniwa pozyskiwania surowców – odbywał się z troską o środowisko naturalne.

Etyka i odpowiedzialność producenta to również troska o współpracę z dostawcami, którzy nie tylko przestrzegają zasad zrównoważonej produkcji, lecz także dbają o respektowanie praw człowieka i zasad fair trade. Naturalność w Laboratorium dotyczy także opakowań – zaakceptowanych przez ECOCERT i wpisujących się w trend zero waste.

Prezes Larysa Dysput-Goławska do produkcji kosmetyków wykorzystuje to, co najlepsze w naturze i łączy to z możliwościami współczesnej biotechnologii, gwarantującej wysoką skuteczność i przyjemność stosowania produktów. Postawiła na trend naturalności na długo, nim stało się to w kosmetykach modne i dzięki temu „zapisała” się na kartach historii rynku kosmetycznego jako pionier eco beauty w Polsce. Jej niezawodna intuicja po raz kolejny okazała się strzałem w dziesiątkę, a tym samym, kolejny raz udowodniła, że JAKOŚĆ jest najważniejsza.

 

https://www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneAVA