Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz

Ilość zebranych głosów: 99

Głosowanie zakończone

Psycholog biznesu, właścicielka firmy Higiena Serwis, certyfikowana członkini Maxwell Leadership

Katarzyny Pietrzyk-Bilewicz

Moje osiągnięcia

Z wykształcenia psycholog. Właścicielka Higiena Serwis, firmy dostarczającej sprzęt, środki czystości i artykuły higieniczne dla firm.

 

Rozwijając swoją firmę szczególną wagę przykłada do zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, dzięki czemu firma Higiena Serwis stała się liderem na rynku branży czystości, dostarczającym najwięcej ekologicznych rozwiązań i produktów, powstających w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Od 2015 roku sprowadza do Polski artykuły marki BulkySoft, które otrzymały Laur Klienta 2020 i znak EKO Marka 2021. Firma Higiena Serwis obecna jest na rynku od ponad 24 lat, została wielokrotnie wyróżniana i nagradzana (m.in. e-Gazele Biznesu, Diamenty Biznesu, Gepard Biznesu).

 

Na co dzień kieruje swoim 20-osobowym zespołem, dla których jest przede wszystkim liderem dbającym o dobre i zdrowe relacje, wspierającym w rozwoju i dążeniu do zmian.

Od 2021 roku jest uczestniczką programu rozwoju Maxwell Leadership Certifical Team. W wolnych chwilach relaksuje się malując obrazy, czytając książki, podróżując i utrwalając piękne miejsca na fotografiach.

 

Członkini Europejski Klub Kobiet Biznesu.

 

https://www.facebook.com/katarzyna.bilewicz

https://artykulydlahoteli.pl/

www.higienaserwis.pl