Gabriela Antczak
Ekspertka ds marketingu sensorycznego. Od ponad 20 lat wdraża skuteczne strategie marketingowe

Przygotowująca efektywne strategie marketingowe

Oddano głosów

Renata Kamińska – właścicielka agencji marketingowej Kamreno - Nominowana do Plebiscytu Lwice Biznesu

Moje osiągnięcia

Jest Laureatką wielu nagród, m.in. tytułów: „Dyrektor Marketingu Roku” w kategorii „Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie”; „Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Lider efektywnych kampanii marketingowych”, „Diament Kobiecego Biznesu 2022”

Czym się zajmuje

Praktyk i ekspertka marketingu z 20-letnim doświadczeniem, przygotowująca efektywne strategie marketingowe. Gabrielę interesują i motywują wyniki, które wypracowuje wspólnie z Partnerami. Wyniki są dla niej realnym miernikiem skuteczności strategii. Na swoim koncie ma skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynek, poparte rekordowymi wynikami sprzedaży. 

Pracuje niestandardowo. Diagnozuje firmy przekrojowo, ponieważ skuteczny marketing jest zdaniem Gabrieli działaniem osadzonym w DNA przedsiębiorstwa i musi współpracować ze wszystkimi departamentami w firmie, a jego oddziaływanie jest przekrojowe. opracowała absolutnie wyjątkowe i autorskie rozwiązanie, które nazwała „STRATEGON MAX” Jest to maksymalizacja pracy skierowanej wyłącznie na przygotowanie skutecznych rozwiązań związanych ze strategia firmy.

odkreśla, że każde dostrzeżenie jej wysiłków i wyników jest dla niej zaszczytem. Pełni stanowisko Przewodniczącej Konwentu „Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Tischnera” w Krakowie, na które została powołana przez grono Praktyków Biznesu. Funkcję tę pełni z dumą i poczuciem wyróżnienia.