Ewelina Kuncelman
Współwłaścicielka luksusowego, butikowego hotelu VILLA COLLIS w Bieszczadach, Dyrektor Generalny w Collis K.Kuncelman Sp.Jawna

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania hotelarz z 20 letnim doświadczeniem na stanowiskach managerskich

Oddano głosów

Renata Kamińska – właścicielka agencji marketingowej Kamreno - Nominowana do Plebiscytu Lwice Biznesu

Moje osiągnięcia

Współwłaścicielka luksusowego, butikowego hotelu VILLA COLLIS w Bieszczadach, Dyrektor Generalny w Collis K.Kuncelman Sp.Jawna.
Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania hotelarz z 20 letnim doświadczeniem na stanowiskach managerskich. Zajmuje się bieżącym zarządzaniem obiektem hotelowym, marketingiem, szkoleniem oraz podnoszeniem kwalifikacji i jakości obsługi zespołu pracowników. Uczestniczę w projekcie rozbudowy obecnego hotelu, czego efektem ma być stworzenie najbardziej luksusowego obiektu w Bieszczadach. Chętnie angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia i działania charytatywne, niosąc pomoc osobom potrzebującym, niepełnosprawnym. Stałą podopieczną jest między innymi Sara Staszyszyn, wielokrotna złota medalistka w tańcu na wózku inwalidzkim. Poza pracą lubię  podróżować i poznawać świat. Otwarta jestem na ciekawe osobowości i pomysły rozwijające horyzonty biznesowe.