Danuta Grabińska-Chłopaś

Ilość zebranych głosów: 278

Głosowanie zakończone

Prezes zarządu DGC biuro rachunkowe sp. z o.o.

Danuta Grabińska-Chłopaś

Moje osiągnięcia

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Z wykształcenia ekonomistka, analityk i kontroler. Ukończyła: Finanse przedsiębiorstw, Rachunkowość i Stosunki międzynarodowe.

Właścicielka i prezes zarządu DGC Biuro Rachunkowe Sp. z o.o., firmy świadczącej usługi księgowe, kadrowe i doradcze dla podmiotów gospodarczych. Głównym celem biura jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów. O zaangażowaniu w pracę, profesjonalizmie świadczą opinie zadowolonych Klientów oraz szereg podziękowań i certyfikatów.

DGC Biuro Rachunkowe jest najlepiej ocenianym biurem rachunkowym w Łodzi! Firma DGC Biuro Rachunkowe sp. z o.o. jest na rynku od ponad 12 lat. W życiu najważniejsi są ludzie i relacje między nimi.

 

Obecnie buduje i kieruje 9-osobowym zespołem marzeń. Wspiera i integruje właścicieli biur rachunkowych. Bo razem można więcej! W swoich wyborach kieruje się życzliwością i szacunkiem do człowieka.

Kiedy potrzebuje regeneracji i kiedy opuszcza przestrzeń domową i biznesową spędza czas na zwiedzaniu świata i byciu z przyjaciółmi. Zakochana w krajach Azji. Obecnie planuje kolejną podróż. Dokąd? Jeszcze nie wiadomo.

 

Jej hobby to nurkowanie. Aby spotkać rekina pod wodą jest gotowa lecieć na koniec świata!

Charytatywnie wspiera różne organizacje: Krok po kroku HSA, Fundację budzik i Fundację aktywizacji. Wspiera Wojewódzki Urząd Pracy i szkoli przyszłych biznesmenów. Wspiera studentów

 

Uniwersytetu Łódzkiego i uczniów szkoły średniej z Łodzi w zakresie praktyk zawodowych.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch córek. Wsparcie rodziny ceni najbardziej, bo to dzięki nim zaszła tak daleko!

Współzałożycielka Krajowej Izby Biur Rachunkowych. Członkini Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych i Europejski Klub Kobiet Biznesu.

 

https://www.facebook.com/danciac

https://biurodgc.pl/