Aleksandra

Bartoszewicz-Rudzińska

Ilość zebranych głosów: 430

Głosowanie zakończone

Psycholog i Ekonomistka, Akredytowana Coachinii ICF ACC, Certyfikowana Hipnoterapeutka i Terapeutka Rapid Transformational Therapy (RTT), Facylitatorka MBTI.

Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska

Moje osiągnięcia

Psycholog i Ekonomistka, Akredytowana Coachinii ICF ACC, Certyfikowana Hipnoterapeutka i Terapeutka Rapid Transformational Therapy (RTT), Facylitatorka MBTI. Pasjonatka ludzkiego umysłu i Hakerka Podświadomości. Trenerka, mówczyni i współorganizatorka kobiecych wyjazdów transformacyjnych.

W swojej działalności łączy ponad 13stoletnie doświadczenie w pracy w obszarze HR zdobyte zarówno w dużych korporacjach, jak i mniejszych firmach, wiedzę i doświadczenie psychologiczne oraz narzędzia terapuetyczne. Jest jedna z niewielu polskojęzycznych terapeutek metodą RTT, której uczyła się bezpośrednio u twórczyni tej metody Marisy Peer. RTT jest terapią hybrydową i łączy w sobie to co najlepsze z różnych nurtów oraz narzędzi terapuetycznych, aby pomóc klientom już podczas pierwszej sesji.

Na co dzień wspiera przedsiębiorcze kobiety w budowaniu swoich biznesów poprzez odkrywanie blokad na poziomie mentalnym oraz osoby indywidualne, które doświadczają trudności w życiu codziennym na polu zdrowia psychicznego, fizycznego oraz samorozwoju. Dodatkowo jest Ambasadorką Biznesu w Międzyczasie – Klubu Przedsiębiorczych Mam działającego na terenie Wielkiej Brytanii i zrzeszającego przedsiębiorcze kobiety budujące swoje biznesy.

Prywatnie żona oraz mama trójki, od 2016 roku mieszka w Wielkiej Brytanii.